Kullanici Sözlesmesi ve Yasal Uyarı Bilmeniz gerekenler

Her sitenin kendine göre kurallar bütünü vardır. Sunucumuz üzerindeki herkesin refahı ve huzuru için sunucu üzerinde uyulması gereken bir takım kurallara ihtiyacı vardır. Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve yasalarına tabidir.

sohbet resim

Sohbete katıl

senide bekliyoruz.

Rumuzunuz

Şifreniz

"º° ® Ayva.ORG ® °º Öneri - İstek - Şikayet - Xline - Teknik problemleriniz için #Destek kanalına giriş yapabilirsiniz."

Sunucuya mIRC programı üzerinden bağlanmak isterseniz yandaki uygulamamızı indirebilirisiz.

º° ® Ayva.ORG ® °º Kullanici Sözlesmesi ve Yasal Uyarı

23 MAYIS 2007 tarihinde onaylanan BILISIM YASASI'na göre; internet ortaminda " Başkalarına ait iletişim bilgilerini paylaşmak " bir bilisim sucudur. Gurbetyeri.Net bu tür konularda gerekli tespitleri yapip, bu tür davranislarda bulunanlarin IP adreslerini gerekli mercilere teslim etmek üzere kayit altina almaktadir.

detay resim

Ulu Onder M. K. Ataturk 'e hakaret yada Türkiye Cumhuriyeti yasalarinca suc kabul edilen her davranis, kosulsuz yaptirima tâbidir. İlgili tum davranislar, Turk toplumunun ahlaki deger yargilarinca sorgulanacagi suphesizdir.

Diger kullanicilara yada Ayva.Org organizasyonunun butunune yapilan cikar yada zarar amacli eylemler, Yeni Turk Ceza Kanunun 213. Maddesince suc teskil edip, Ayva.Org tarafinca hukuki olarak yaptirim nedenidir.

Ayva.Org yalnizca resmi web sitesinde yayinlanan kanallarin yonetiminden mesul olup, ozel odalarin isleyis bicimlerinden sorumlu degildir. Özel odalara, giren kullanicilarin insiyatifi olarak kabul edilip, T.C. yasalarinca suc teskil eden eylemler disinda genel kanal yönetimlerinden bagimsizdir.

Ayva.Org ücretsiz bir servistir ve kullanıcılardan herhangi bir sebep dahilinde ücret yada maddi çıkar isteyen kişileri yönetime bildiriniz.

Sohbet sunucumuza 18(onsekiz) yas altinin girmesi ve bulunmasi KESINLIKLE YASAKTIR.

Sunucu uzerinde bulunan her kullanici, bu kurallarin varligini ve icerigini kabul etmis sayilmaktadir ve ilgili kurallarin ihlali sözkonusu oldugunda, lokal ve hukuki yaptirim uygulama hakkina sahiptir.